Нашар көретіндерге арналған нұсқа

«150» нөмірлі сенім телефоны арқылы өмірдің қиын жағдайына тап болған балаларға құқықтық, психологиялық және консультативтік қызметі көрсетіледі. Зорлық-зомбылық және қатыгез фактілері (тұрмыстық зорлық-зомбылық, еңбектік және сексуальды қанау) анықталған жағдайларда қалалық және ұялы телефондардан «116 16» республикалық сенім телефона хабарласуға болады.
Басып шығару

2020-2021 оқу жылғы білім беретін пәндер бойынша Республикалық пәндік олимпиадасының аудандық кезеңінің қорытындысы

on .

WhatsApp Image 2021-02-11 at 09.56.03.jpeg

Олимпиадаға қатысу-бұл жаңа білім алуға, емтихан тапсыруға дайындалуға, өз мүмкіндіктерін сын тұрғысынан бағалауға, өз қабілеттері мен қызығушылықтарын анықтауға және дамытуға, өз бойында сыни ойлауды, өзін-өзі жүзеге асыруды қалыптастыруға, өзінің өзін-өзі бағалауын арттыруға мүмкіндік береді, өйткені пәндік олимпиада оқушылар арасында жарыстық сипатқа ие.

 

Олимпиадаға қатысу-бұл жаңа білім алуға, емтихан тапсыруға дайындалуға, өз мүмкіндіктерін сын тұрғысынан бағалауға, өз қабілеттері мен қызығушылықтарын анықтауға және дамытуға, өз бойында сыни ойлауды, өзін-өзі жүзеге асыруды қалыптастыруға, өзінің өзін-өзі бағалауын арттыруға мүмкіндік береді, өйткені пәндік олимпиада оқушылар арасында жарыстық сипатқа ие.

2021 жылдың 8 ақпанынан 2021 жылдың 11 ақпанына дейін Тереңкөл ауданының білім беру бөлімі эпидемиологиялық жағдайға байланысты онлайн режимде жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық пәндік олимпиаданың аудандық кезеңін өткізді.

Олимпиада жалпы білім беретін пәндер саласында кең білімі бар 9-11 сыныптардың неғұрлым қабілетті оқушыларын анықтау, оқушылардың оқытылатын пәндерге қызығушылығын арттыру, оқушылардың жоғары уәждемелі қабілеттерін дамыту бойынша мектептердің педагогикалық ұжымдарының қызметін ынталандыру мақсатында өткізілді.

Олимпиадаға тапсырмаларды «Дарын» республикалық ғылыми - практикалық орталығы құрастырып, сайтқа орналастырды. Тапсырмалар тестілеу,эссе, лексикалық - грамматикалық тесттер, тапсырмалар, жазу түрінде болды.

Олимпиада келесі пәндер бойынша өтті: математика, физика, химия, биология, информатика, география, Қазақ тілі мен әдебиеті, орыс тілінде оқытатын мектептердегі Қазақ тілі, орыс тілінде оқытатын мектептердегі Орыс тілі, Қазақстан тарихы, ағылшын тілі, өзін-өзі тану.

Мектеп кезеңінің қорытындысы бойынша олимпиаданың аудандық турына қатысу үшін 81 адам өтініш білдірді: олардың 7-і дәлелді себептермен қатыса алмады. Барлығы 73 адам қатысты: оның ішінде 9 сыныптан 30 адам, 10 сыныптан 26 адам және 11 сыныптан 17 адам.

Нәтижелерді пәндер бойынша қарастырыңыз:

Математика-физика

 

ТАӘ

Сыныбы

Мектеп

Пән

Оқыту тілі

Ұпай

Орын

1

Михайлицкая Надежда

9

Октябрь ЖОББМ

Математика

орыс

9

 

2

Толеубаев Мадияр

9

Кызылтан ЖОББМ

Математика

қазақ

15

3 орын

3

Жакиева Акжунус

11

Қ.Оспанова ат. № 3 ЖОББМ

Математика

қазақ

11

 

4

Жукова Вероника

9

А.Елгин ат.№ 1 ЖОББМ

Математика

орыс

6

 

5

Ибраев Заманбек

10

Береговая ЖОББМ

Математика

орыс

9

 

6

Рыкунов Максим

10

Октябрь ЖОББМ

Физика

орыс

10

3 орын

7

Марат Батырхан

9

Кызылтан ЖОББМ

Физика

қазақ

10

3 орын

8

Тагвай Асет

11

Қ.Оспанова ат.№ 3 ЖОББМ

Физика

қазақ

12

2 орын

9

Войтенко Елизавета

10

А.Елгин ат.№ 1 ЖОББМ

Физика

орыс

12

2 орын

10

Сыздық Мөлдір

10

ПЖОББМ № 2

Физика

орыс

12

2 орын

11

Шнайдер Евгений

10

Байқоныс ЖОББМ

Физика

орыс

10

3 орын

12

Исабай Даниял

9

Байқоныс ЖОББМ

Физика

қазақ

12

2 орын

Химия- Биология

ТАӘ

Сыныбы

Мектеп

Пән

Оқыту тілі

Ұпай

Орын

1

Силяева Александра

10

Калиновка ЖОББМ

Биология

орыс

39

3 орын

2

Балтабаева Амина

11

Березовка ЖОББМ

Биология

қазақ

18

 

3

Махлейдт Рената

9

Ивановка ЖОББМ

Биология

орыс

23

 

4

Еремеева Ульяна

9

А.Текенов ат.№2 ЖОББМ

Биология

орыс

47

2 орын

5

Романова Анастасия

9

А.Текенов ат.№2 ЖОББМ

Биология

орыс

38

 

6

Тлектесова Мадина

9

Байконыс ЖОББМ

Биология

қазақ

39

3 орын

7

Жидкова Татьяна

11

№1 ПЖОББМ

Биология

орыс

32

 

8

Щеглов Роман

10

№1 ПЖОББМ

Биология

орыс

40

3 орын

9

Сивирилова Лиана

10

Воскресенка ЖОББМ

Биология

орыс

28

 

10

Саримова Лаура

9

Қызылтан ЖОББМ

Биология

қазақ

31

 

11

Сансызбай Майра

9

Октябрь ЖОББМ

Химия

орыс

40

1 орын

12

Лукашева Николь

9

Ивановка ЖОББМ

Химия

орыс

11

2 орын

Информатика- Георгафия

ТАӘ

Сыныбы

Мектеп

Пән

Оқыту тілі

Ұпай

Орын

1

Түлқыбек Айдар

9

Кызылтан ЖОББМ

Информатика

қазақ

7

 

2

Садвокасова Сара

9

Байконыс ЖОББМ

География

қазақ

29

 

3

Николайчук Анастасия

10

А.Текенов ат. № 2 ЖОББМ

География

орыс

35

3 орын

5

Николенко Вадим

9

Осмерыжск ЖОББМ

География

орыс

16

 

6

Жанакулов Ислам

9

Березовка ЖОББМ

География

қазақ

25

 

7

Варварюк Мария

9

Калиновка ЖОББМ

География

орыс

30

3 орын

8

Кабикен Ерасыл

9

Октябрь ЖОББМ

География

орыс

36

2 орын

                 

Қазақ тілі мен әдебиеті, Казахский язык и литература, орыс тілінде оқытатын мектептердегі қазақ тілі

ТАӘ

Сыныбы

Мектеп

Пән

Оқыту тілі

Ұпай

Орын

1

Мырзагельді Айнұр

10

Береговая ЖОББМ

Қазақ тілі мен әдебиеті

қазақ

38

3 орын

2

Тайлакова Альмира

11

№2 ПЖОББМ

Қазақ тілі мен әдебиеті

қазақ

48

1 орын

3

Джумагалиева Бинұр

11

№2 ПЖОББМ

Қазақ тілі мен әдебиеті

қазақ

45

2 орын

4

Қайыргельді Айдархан

10

Кызылтан ЖОББМ

Қазақ тілі мен әдебиеті

қазақ

42

2 орын

5

Асылбек Әсел

11

К.Оспанова ат.№ 3 ЖОББМ

Қазақ тілі мен әдебиеті

қазақ

46

2 орын

6

Батурина Татьяна

11

Октябрь ЖОББМ

Қазақ тілі

орыс

35

2 орын

7

Люшина Евгения

10

А.Елгин ат. № 1 ЖОББМ

Қазақ тілі

орыс

35

2 орын

8

Щеглова Олеся

10

Бобровка ЖОББМ

Қазақ тілі

орыс

20

 

9

Абылхаирова Аружан

11

Калиновка ЖОББМ

Қазақ тілі

орыс

18

 

10

Балтабаева Аида

9

Калиновка ЖОББМ

Қазақ тілі

орыс

29

3 орын

11

Герлиц Милана

11

Ивановка ЖОББМ

Қазақ тілі

орыс

30

3 орын

12

Спивакова Полина

10

А.Текенов ат.№ 2 ЖОББМ

Қазақ тілі

орыс

48

1 орын

13

Павличенко Елена

11

Береговая ЖОББМ

Қазақ тілі

орыс

29

 
                 

Орыс тілі мен әдебиеті, қазақ мектептеріндегі орыс тілі

ТАӘ

Сыныбы

Мектеп

Пән

Оқыту тілі

Ұпай

Орын

1

Шевченко Ксения

10

А.Текенов ат.№ 2 ЖОББМ

Орыс тілі мен әдебиеті

орыс

29

 

2

Мартыненко Дарья

11

А.Текенов ат.№ 2 ЖОББМ

Орыс тілі мен әдебиеті

орыс

41

2 орын

3

Дубцова Дарина

10

Калинов ка ЖОББМ

Орыс тілі мен әдебиеті

орыс

48

1 орын

4

Дерюгин Константин

9

Фрументьевка ЖОББМ

Орыс тілі мен әдебиеті

орыс

42

2 орын

5

Васильковская Анастасия

11

№2 ПЖОББМ

Орыс тілі мен әдебиеті

орыс

40

2 орын

6

Болотова Оксана

11

Октябрь ЖОББМ

Орыс тілі мен әдебиеті

орыс

33

3 орын

7

Красакова Татьяна

10

Октябрь ЖОББМ

Орыс тілі мен әдебиеті

орыс

41

2 орын

8

Успанова Айман

10

Береговая ЖОББМ

Орыс тілі

қазақ

18

 

9

Шарипова Асель

10

Трофимовка ЖОББМ

Орыс тілі

қазақ

12

 

10

Назымбекова Асель

9

Қ.Оспанова ат.№ 3 ЖОББМ

Орыс тілі

қазақ

25

 

11

Мукенова Адель

9

Березовка ЖОББМ

Орыс тілі

қазақ

33

3 орын

                 

 

Қазақстан тарихы

ТАӘ

Сыныбы

Мектеп

Пән

Оқыту тілі

Ұпай

Орын

1

Коныспай Ермек

9

Байконыс ЖОББМ

Қазақстан тарихы

қазақ

19

 

2

Зинковская Юлия

9

А.Текенов ат.№ 2 ЖОББМ

Қазақстан тарихы

орыс

20

3 орын

3

Ергазы ұлы Айдос

10

Березовка ЖОББМ

Қазақстан тарихы

қазақ

20

3 орын

4

Передня Анастасия

10

Калиновка ЖОББМ

Қазақстан тарихы

орыс

24

2 орын

5

Жақсылық Ерасыл

9

Кызылтан ЖОББМ

Қазақстан тарихы

қазақ

20

3 орын

               

6

Тембаева Дана

11

Воскресенка ЖОББМ

Қазақстан тарихы

орыс

25

1 орын

Ағылшын тілі

ТАӘ

Сыныбы

Мектеп

Пән

Оқыту тілі

Ұпай

Орын

1

Аспандияр Аяжан

9

№ 1 ПЖОББМ

Ағылшын тілі

қазақ

12

2 орын

2

Синева Дарья

10

А.Текенов ат. № 2 ЖОББМ

Ағылшын тілі

орыс

82

2 орын

3

Еренгаипова Амина

9

Фрументьевка ЖОББМ

Ағылшын тілі

қазақ

12

 

4

Тюлевканова Асель

11

№ 2 ПЖОББМ

Ағылшын тілі

қазақ

70

3 орын

5

Шайкенова Майра

9

Трофимовка ЖОББМ

Ағылшын тілі

қазақ

30

 

6

Князева Софья

9

А.Елгин ат. № 1 ЖОББМ

Ағылшын тілі

орыс

50

 

7

Бактыбай Амина

10

А.Елгин ат. № 1 ЖОББМ

Ағылшын тілі

орыс

37

 

8

Тыртыкаев Ален

9

А.Елгин ат. № 1 ЖОББМ

Ағылшын тілі

орыс

57

 

9

Ахметова Аружан

11

Қ.Оспанова ат. № 3 ЖОББМ

Ағылшын тілі

қазақ

80

2 орын

10

Зерер Әмір

10

Кызылтан ЖОББМ

Ағылшын тілі

қазақ

38

 
                 

Самопознание

ФИО

Класс

Школа

Предмет

Язык обучения

Баллы

 

1

Котова Карина

10

Калиновка ЖОББМ

Өзін-өзі тану

орыс

4

3 орын

2

Жаңақұл Дәрия

9

Березовка ЖОББМ

Өзін-өзі тану

қазақ

6

3 орын

Екінші аудандық кезеңнің қорытындысы бойынша 46 жүлделі орынға ие болды: оның ішінде 1 орын-5, 2 орын - 20, 3 орын - 21.

1 орын алды, сондай-ақ пәндік олимпиаданың облыстық турына ұсынылатын болады:

  1. Сансызбай Майра, Октябрь ЖОББМ, 9 сынып оқушысы - химия
  2. Тембаева Дана, Воскресенка ЖОББМ, 11 сынып оқушысы – Қазақстан тарихы
  3. Дубцова Дарина, Калиновка ЖОББМ, 10 сынып оқушысы – орыс тілі мен әдебиеті
  4. Спивакова Полина, А.Текенов ат. №2 ЖОББМ, 10 сынып оқушысы – қазақ тілі мен әдебиеті
  5. Тайлакова Альмира, Песчан №2 ЖОББМ, 11 сынып оқушысы - класса, Песчанской СОШ № 2- қазақ тілі мен әдебиеті

Келесі оқушылар 2 орын алды:

  1. Қайыргелді Айдархан, Қызылтан ЖОББМ 10 сынып оқушысы- қазақ тілі мен әдебиеті
  2. Асылбек Әсел Қ. Оспанова ат.№ 3 ЖОББМ, 11 сынып оқушысы- қазақ тілі мен әдебиеті
  3. Джумагалиева Бинур, Песчан № 2 ЖОББМ, 11 сынып оқушысы- қазақ тілі мен әдебиеті
  4. Люшина Евгения, А.Елгин ат.№1 ЖОББМ, 10 сынып оқушысы - орыс мектебіндегі қазақ тілі мен әдебиеті
  5. Батурина Татьяна, Октябрь ЖОББМ, 11 сынып оқушысы - ученица 11 класса, Октябрьской СОШ- орыс мектебіндегі қазақ тілі мен әдебиеті
  6. Дерюгин Константин, Фрументьевка ЖОББМ, 9 сынып оқушысы – орыс тілі мен әдебиеті
  7. Красакова Татьяна, Октябрь ЖОББМ 10 сынып оқушысы – орыс тілі мен әдебиеті
  8. Мартыненко Дарья, А.Текенов ат.№2 ЖОББМ 11 сынып оқушысы – орыс тілі мен әдебиеті
  9. Васильковская Анастасия, Песчан №2 ЖОББМ 11 сынып оқушысы – орыс тілі мен әдебиеті
  10. Кабикен Ерасыл, Октябрь ЖОББМ 9 сынып оқушысы- география
  11. Передня Анастасия, Калиновка ЖОББМ, 10 сынып оқушысы – Қазақстан тарихы
  12. Лукашева Николь, Ивановка ЖОББМ, 9 сынып оқушысы - химия
  13. Еремеева Ульяна, А.Текенов ат. №2 ЖОББМ 9 сынып оқушысы - биология
  14. Тагвай Асет, Қ.Оспанова ат.№3 ЖОББМ 11 сынып оқушысы - физика
  15. Исабай Даниял, Байқоныс ЖОББМ 9 сынып оқушысы - физика
  16. Сыздық Мөлдір, Песчан №2 ЖОББМ, 10 сынып оқушысы - физика
  17. Войтенко Елизавета, А.Елгин ат. №1 ЖОББМ 10 сынып оқушысы - физика
  18. Аспандияр Аяжан, Песчан №1 ЖОББМ 9 сынып оқушысы – ағылшын тілі
  19. Синева Дарья, А.Текенов ат.№2 ЖОББМ 10 сынып оқушысы – ағылшын тілі
  20. Ахметова Аружан, Қ.Оспанова ат. №3 ЖОББМ 11 сынып оқушысы – ағылшын тілі

Орынды иеленгендер:

  1. Мырзагелді Айнур, Береговая ЖОББМ 10 сынып оқушысы – қазақ тілі мен әдебиеті
  2. Павличенко Елена, Береговая ЖОББМ 11 сынып оқушысы – орыс мектебіндегі қазақ тілі мен әдебиеті
  3. Герлиц Милана, Ивановка ЖОББМ 11 сынып оқушысы - ученица 11 класса, Ивановской СОШ- орыс мектебіндегі қазақ тілі мен әдебиеті
  4. Балтабаева Аида, Калиновка ЖОББМ 9 сынып оқушысы - орыс мектебіндегі қазақ тілі мен әдебиеті
  5. Мукенова Адель, Березовка ЖОББМ 9 сынып оқушысы – орыс тілі мен әдебиеті;
  6. БолотоваОксана, Октябрь ЖОББМ 11 сынып оқушысы – орыс тілі мен әдебиеті
  7. Варварюк Мария, Калиновка ЖОББМ 9 сынып оқушысы - география
  8. Николайчук Анастасия, А.Текенов ат.№2 ЖОББМ 10 сынып оқушысы - география
  9. Зинковская Юлия, А.Текенов ат. №2 ЖОББМ 9 сынып оқушысы – Қазақстан тарихы
  10. Жақсылық Ерасыл, Қызылтаң ЖОББМ 9 сынып оқушысы – Қазақстан тарихы
  11. Ерғазы ұлы Айдос, Березовка ЖОББМ 10 сынып оқушысы – Қазақстан тарихы
  12. Толеубаев Мадияр, Қызылтаң ЖОББМ 9 сынып оқушысы - математика
  13. Щеглов Роман, Песчан №1 ЖОББМ 10 сынып оқушысы - биология
  14. Тлектесова Мадина, Байқоныс ЖОББМ 9 сынып оқушысы - биология
  15. Силяева Александра, Калиновка ЖОББМ 10 сынып оқушысы - биология
  16. Шнайдер Евгений, Байқоныс ЖОББМ 10 сынып оқушысы - физика
  17. Марат Батырхан, Қызылтаң ЖОББМ 9 сынып оқушысы - физика
  18. Рыкунов Максим, Октябрь ЖОББМ 10 сынып оқушысы - физика
  19. Тюлевканова Асель, Песчан №2 ЖОББМ 11 сынып оқушысы – ағылшын тілі
  20. Котова Карина, ученица 10 класса, Калиновской СОШ- өзін-өзі тану
  21. Жаңақұл Дәрия, ученица 9 класса, Березовской СОШ- өзін-өзі тану

Айта кету керек, аудандық кезеңде олимпиадалық тапсырмалар, әдетте, оқушылардан шығармашылық қызметті көрсету үшін стандартты емес тәсілді талап етті.

Пәндік олимпиаданың аудандық кезеңі нұсқаулық пен техникалық талаптарға сәйкес ұйымдастырылды.

Мектеп мұғалімдері мен оқушыларына пәндік олимпиадаға белсенді қатысқаны үшін үлкен алғысымызды білдіреміз!!!

Ұсынымдар:

  1. Пән мұғалімдері 1 орын алған оқушыларды облыстық турға қатысуға дайындасын.
  2. Мектеп мұғалімдеріне жұмыс жоспарына сәйкес жоғары оқу мотивациясы бар оқушылармен жүйелі жұмыс жүргізу.
  3. Оқытылған пәндер бойынша күрделілігі жоғары тапсырмаларды қабілетті оқушылармен жүйелі түрде пысықтау.

 

 

 

 

  1. WhatsApp Image 2021-02-11 at 09.56.06.jpegWhatsApp Image 2021-02-11 at 09.56.05.jpegWhatsApp Image 2021-02-11 at 09.56.04 (1).jpegWhatsApp Image 2021-02-11 at 09.56.04.jpegWhatsApp Image 2021-02-11 at 09.56.02.jpegWhatsApp Image 2021-02-11 at 09.56.00.jpeg
BannerFans.com
BannerFans.com